Belysning Ljuskronor
1237075
TAKKRONA, tidigt 1900-tal.
Takkrona, tidigt 1900-tal.
Takkrona, tidigt 1900-tal.
Takkrona, tidigt 1900-tal.

Tre ljuspunkter. Total höjd ca 85 cm. Diameter ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Prismor saknas och medföljer. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
287
322
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 jul 20:56
3 000 SEK
1 jul 20:48
2 800 SEK
30 jun 15:41
2 600 SEK
26 jun 19:42
2 201 SEK
25 jun 20:33
2 001 SEK