Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1237110
BERTEL GARDBEG, Salt- och pepparströare.
Bertel gardbeg, salt- och pepparströare.

Höjd 6 cm. Brännstämplade "GARDBERG".

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V1
Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 12 timmar
140
1 479
153
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 150 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
25 maj 19:54
140 EUR
24 maj 19:09
65 EUR
22 maj 23:49
60 EUR
22 maj 20:00
55 EUR