Klockor & Ur Armbandsur
1237113
ARMBANDSUR JACMIRE, 17 jewels incabloc, 15 mm, manuell, 18K guld, totalvikt 20,2 g
Armbandsur jacmire, 17 jewels incabloc, 15 mm, manuell, 18k guld, totalvikt 20,2 g.

Längd 17,5 cm. ref på boett 7116 5 115 E.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Går ej. Repor. Slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
5 000 SEK