Möbler Övrigt
1237211
LJUSSTAKAR, ett par, marmor och brons. Sengustaviansk stil, omkring 1900.
Ljusstakar, ett par, marmor och brons. sengustaviansk stil, omkring 1900.

Puttos uppbärandes ljussakar stående på kolonner. Höjd 27 cm.

Slitage, nagg. Små bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
388
460
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
6 aug 18:51
4 000 SEK
1 aug 18:57
3 001 SEK
30 jul 23:25
1 000 SEK