Möbler Fåtöljer & Soffor
1237231
GERARD VOLLENBROCK, karmstolar/fåtöljer 4 st för Gelderland 1900-talets senare del
Gerard vollenbrock,  karmstolar/fåtöljer 4 st  för gelderland 1900-talets senare del.

Stomme av kromat stålrör, sits och rygg av skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage. Slitage. Något nedsuttna sitsar med sprickor. Läs dekordel överst på ena ryggen Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK