Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Skulptur
1237241
Edvin Öhrström
(1906-1994)
Edvin ÖhrstrÖm, skulptur, brons, signerad och daterad 1942.

EDVIN ÖHRSTRÖM, skulptur, brons, signerad och daterad 1942.

Stående kvinna. H. 27 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 9 timmar
2 000
189
207
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
27 maj 7:59
2 000 SEK
25 maj 18:31
1 802 SEK
23 maj 10:43
1 700 SEK
23 maj 10:39
1 600 SEK
22 maj 22:42
1 500 SEK