Möbler Skåp & Byråar
1237287
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-talets slut.
ByrÅ, gustaviansk stil, 1800-talets slut.

Byrå med tre lådor fanerad med mahogny. Lister, fothylsor och draghandtag av mässing. Skiva av grå kalksten. Bredd 94, djup 48, höjd 79 cm.

Smärre slitage. Märken. Liten listdel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
4 000 SEK