Möbler Skåp & Byråar
1237298
SKÄNK, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.
SkÄnk, 1800-talets slut.

Målad skänk med skåpsdörrar och lådor. Nyckelskyltar av mässing. Bredd 143, djup 52, höjd 117 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
6 000 SEK