Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Fåtöljer & Soffor
1237311
SOFFA, rokokostil, sent 1800-tal
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.

Målad. Svängda ben. Lös, stoppad sits. Längd 185 cm, sitthöjd ca 50 cm.

Slitage. Senare målning. Senare klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 28 minuter
1 600
151
165
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
25 maj 22:00
1 600 SEK
25 maj 21:03
1 500 SEK
25 maj 20:35
900 SEK
25 maj 19:48
850 SEK
23 maj 10:11
800 SEK