Konst Klassisk svensk konst
1237455
Anshelm Schultzberg
(Sverige, 1862-1945)
Anshelm schultzberg, olja på duk, signerad och daterad 1917.

ANSHELM SCHULTZBERG, olja på duk, signerad och daterad 1917.

Vinterlandskap. 105 x 180 cm.

Gulnad fernissa, ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
22 000
2 135
2 527
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
3 aug 14:06
22 000 SEK
12
3 aug 14:05
21 000 SEK
11
3 aug 14:05
20 002 SEK
12
3 aug 13:41
19 501 SEK
13
3 aug 13:41
19 001 SEK