1237463
Ehrnfried Wahlqvist
(Sverige, 1814-1895)
Ehrnfried wahlqvist, olja på duk, signerad och daterad 1881.

EHRNFRIED WAHLQVIST, olja på duk, signerad och daterad 1881.

Vy mot Stockholm från öster. 65 x 97 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
8 200
796
942
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 14:20
8 200 SEK
3 aug 14:19
8 000 SEK
3 aug 14:19
7 800 SEK
3 aug 14:19
7 500 SEK
3 aug 14:18
7 500 SEK