Design Konstglas
1237479
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skål, glas, kosta boda unique, signerad b. vallien.

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Kosta Boda Unique, signerad B. Vallien.

Polykromt glas med slipad dekor. Signerad Kosta Boda Unique 1363589135 B. Vallien. Diameter 19,5, höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 715
652
776
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
13
3 aug 13:54
6 715 SEK
14
3 aug 13:54
6 515 SEK
13
3 aug 13:51
6 315 SEK
14
3 aug 13:51
6 115 SEK
13
3 aug 13:50
5 915 SEK