Möbler Stolar
1237485
STOLAR, 6 st, barockstil, 1900-talets början.
Stolar, 6 st, barockstil, 1900-talets början.

Betsat trä. Stoppad klädd rygg och sits, spiralvridna kopplade ben. Sitthöjd 46 cm, höjd 93 cm.

Ställvis slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
29 jul 10:11
1 800 SEK