Möbler Skåp & Byråar
1237491
BYRÅ, 1800-talets andra hälft.
ByrÅ,  1800-talets andra hälft.

Fanerad med valnöt. Två lådor. Marmorskiva. Bredd 95, djup 50, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Skador. Lagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 700
262
312
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 14:11
2 700 SEK
3 aug 14:11
2 500 SEK
2 aug 23:24
2 400 SEK
2 aug 23:24
2 200 SEK
2 aug 23:24
2 200 SEK