Design Möbler
1237506
SPEGEL, Nyge-Verken, Nyköping, 1950/60-tal.
Spegel, nyge-verken, nyköping, 1950/60-tal.

Ek. Etikettmärkt Nyge-verken. 123 x 39 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 300
220
247
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
27 jun 12:53
2 300 SEK
24 jun 22:47
2 100 SEK
24 jun 22:47
2 000 SEK
24 jun 18:15
1 900 SEK
22 jun 20:39
1 800 SEK