1237554
STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets början.
Stolar, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Målade stolar med kopplade ryggknippen. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd 47 cm.

Senare målning. Lagningar. Skador.

Slutpris
950
91
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
29 jun 13:11
950 SEK
29 jun 13:11
900 SEK
28 jun 21:54
850 SEK
28 jun 21:54
800 SEK
28 jun 21:54
750 SEK