Konst Grafik
1237558
Victor Mira
(Spanien, Född 1949)
Victor mira, färgetsning, signerad och numrerad 69/100.

VICTOR MIRA, färgetsning, signerad och numrerad 69/100.

Komposition. 32,5 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T8
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
78
92
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
30 jul 20:26
800 SEK
30 jul 18:53
700 SEK
25 jul 8:48
300 SEK