Franz Fedier

(Schweiz, 1922-2005)
Franz Fedier
(Schweiz, 1922-2005)

FRANZ FEDIER, akryl på papper, signerad och daterad -61.

Komposition. 59 x 84 cm.

Fläckar.

Utropspris
20 000 SEK