1237582
Badev (Dev) Singh
(Indien, Född 1947)
Badev (dev) singh, blandteknik på papper, signerad och daterad 1987.

BADEV (DEV) SINGH, blandteknik på papper, signerad och daterad 1987.

Komposition. Bladstorlek 70 x 99 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - B1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

9 dagar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)