Konst Modern svensk konst
1237587
Timo Solin
(Finland/Sverige, Född 1947)
Timo solin, akvarell, signerad och daterad 98.

TIMO SOLIN, akvarell, signerad och daterad 98.

Komposition med kvinna. 41 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T8
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 900
277
311
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 jul 14:15
2 900 SEK
2 jul 10:02
2 200 SEK
28 jun 21:53
2 000 SEK
25 jun 7:05
300 SEK