VITRINSKÅP gustaviansk stil 1900-talets första hälft
Fanerat med mahogny med flera träslag,front med spröjsad och glasad dörr samt låda, längd 79, bredd 42, höjd 156 cm. Stämplad O Karlsson snickare, Stockholm. Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.