Möbler Speglar
1237633
Gustaviansk
(Sverige, 1775-1810)
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.

SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800.

Förgylld och bronserad med dekor av gouacher, 85 x 35 cm.

Senare bronsering, smärre bortfall. Smärre slitage. Senare glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
402
450
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 jul 14:13
4 200 SEK
2 jul 14:11
4 000 SEK
2 jul 13:33
2 750 SEK
2 jul 13:22
2 500 SEK
1 jul 20:47
2 250 SEK