1237645
Collier 18K guld
Collier 18k guld.
Collier 18k guld.
Collier 18k guld.
Collier 18k guld.
Collier 18k guld.

bredd ca 14 mm, längd ca 39 cm, vikt 55 g. Stämplat SGT, Stockholm 1963.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 10 timmar
16 500
1 576
1 770
Utropspris
18 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 17 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
5 jul 11:28
16 500 SEK
2 jul 21:50
15 000 SEK
1 jul 23:10
10 000 SEK
1 jul 20:52
1 000 SEK
1 jul 18:10
500 SEK