1237656
Stig Fredriksson
(Finland, 1929-2008)
Stig fredriksson, olja på duk, signerad och daterad-86.

STIG FREDRIKSSON, olja på duk, signerad och daterad-86.

Komposition. 60,5x53 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre fläckar.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
350 EUR