Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1237779
Matthew Hilton
(Född 1957)
Matthew hilton, soffa "oscar" för artilleriet, 2000-tal.

MATTHEW HILTON, soffa "Oscar" för Artilleriet, 2000-tal

4-sits, klädd med linnetyg, lösa sittplymåer, svarvade framben, längd ca 274, bredd 94, höjd 82, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage. Sittdynor omklädda (nyansskillnad). Tyg med smärre skada i en a hörnet

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
27 500
2 603
2 841
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (45 bud)
23 maj 18:35
27 500 SEK
23 maj 18:33
26 500 SEK
23 maj 18:30
25 500 SEK
23 maj 18:30
24 500 SEK
23 maj 18:29
23 500 SEK