Madeleine Pyk – en samling F769

Matthew Hilton

(Storbritannien, Född 1957)
Matthew Hilton
(Storbritannien, Född 1957)

MATTHEW HILTON, soffa "Oscar" för Artilleriet, 2000-tal

4-sits, klädd med linnetyg, lösa sittplymåer, svarvade framben, längd ca 274, bredd 94, höjd 82, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage. Sittdynor omklädda (nyansskillnad). Tyg med smärre skada i en a hörnet

Utropspris
6 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13