Belysning Ljuskronor
1237786
LJUSKRONA oscariansk 1900-talets början
Ljuskrona oscariansk 1900-talets början.

För fyra ljuspunkter, stomme av metall behäng med olikslipade prismor, diameter ca 40, höjd ca 90 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 010
474
518
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
27 maj 19:44
5 010 SEK
27 maj 19:44
4 880 SEK
27 maj 17:06
4 400 SEK
27 maj 5:28
4 200 SEK
26 maj 20:31
4 000 SEK