Smycken Armband
1237878
ARMBAND, 18K guld, glas, odlad pärla. 1800-tal.
Armband, 18k guld, glas, odlad pärla. 1800-tal.

Inre diameter ca 16 cm
Bredd 9-28 mm.
Total vikt 22,5 g.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - R70
Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 5 timmar
353
3 638
418
Utropspris
1 100 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 373 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
13 aug 22:58
353 EUR
12 aug 22:19
333 EUR
12 aug 19:33
35 EUR
12 aug 11:49
30 EUR