1237941
ARMBORST, av allmogetyp, 1800-tal
Armborst, av allmogetyp, 1800-tal.

Betsad stock av ek. Avtryckararm och fotbygel av järn. Längd 108 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
11 000
1 051
1 180
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
4 jul 21:14
11 000 SEK
4 jul 21:14
10 500 SEK
4 jul 21:13
10 000 SEK
4 jul 21:13
10 000 SEK
4 jul 21:12
9 800 SEK