Design Övrigt
1237953
Kjell Engman
(Sverige, Född 1946)
Kjell engman, vas signerad artist's choice kosta boda glas, 1900-talets senare del.

KJELL ENGMAN, vas signerad artist's choice Kosta Boda glas, 1900-talets senare del

Höjd 45 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK