ELSA STACKELBERG, vilstol/solstol Fri Form 1900-talets senare del.

Betsad furu. Ställbar rygg, hjulförsedd. Längd ca 170 cm, bredd ca 70 cm, höjd 35 - 80 cm.

Slitage. Märken. Rostangrepp. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK