Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1237976
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 4 st, "myran", fritz hansen, 1970.

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Myran", Fritz Hansen, 1970.

Ben i förkromat stål. Formpressade lackerade sitsar. Stapelbara. Märkta undertill. Sitthöjd 42 cm.

Slitage. Märken. Krackelyr. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H128
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 200
492
537
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 maj 14:01
5 200 SEK
25 maj 14:01
5 000 SEK
25 maj 13:53
4 800 SEK
25 maj 13:32
4 600 SEK
25 maj 13:32
4 500 SEK