Design Möbler
1238016
SOFFA, "Sandhamn Divansoffa", Englesson, 2000-tal.
Soffa, "sandhamn divansoffa", englesson, 2000-tal.

Sandhamn Divan. Längd 250, djup 150. Höjd 90 cm. Sitthöjd ca 47 cm.

Slitage. Smärre fläckar på klädseln.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - B3
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 14 timmar
3 000
287
322
Utropspris
7 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
30 jun 18:27
3 000 SEK
30 jun 18:19
2 500 SEK
30 jun 17:22
2 000 SEK