Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Stolar
1238059
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 4 st, "sjuan", fritz hansen, danmark, daterader 1989.

ARNE JACOBSEN, stolar 4 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, daterader 1989.

Lackerade stolar på kromat underrede. Etikettmärkta. Sitthöjd 43 cm.

Slitage. Färgbortfall. Senare målning.

Slutpris
5 500
521
568
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
12
25 maj 11:34
5 500 SEK
8
25 maj 11:34
5 300 SEK
12
25 maj 11:34
5 300 SEK
8
25 maj 10:59
5 100 SEK
11
25 maj 8:38
5 000 SEK