Design Möbler
1238062
STOLAR, 2 st samt PALLAR 2 st, 2000-tal.
Stolar, 2 st samt pallar 2 st, 2000-tal.

Lackerad metallstomme. Sits och ryggstöd klädd med gummi. Sitthöjd 45, höjd 68, bredd 55, djup 50 cm. Pall 38 x 40, höjd 46 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK