SERVIS 12+1 delar, Musselmalet halvblonde Royal Copenhagen porslin 1900-talets senare del.

12 st koppar med fat, modell nr 1038.
1 st gräddkanna, modell nr 522.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK