SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft

Stomme i metall och laminat. Underdel med flaskställ. Längd 70 cm. Djup 40 cm. Höjd 66 cm.

Åldersrelaterat slitage. Defekt hjul.

Utropspris
2 500 SEK