Konst Klassisk svensk konst
1238153
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)
Nils kreuger, kritteckning, signerad och daterad 1917.

NILS KREUGER, kritteckning, signerad och daterad 1917.

Stadsmotiv. I. 24 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
6 000 SEK