Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Möbler
1238166
Torbjørn Afdal
(1917-1999)
TorbjØrn afdal, bänk, "krobo", bruksbo, mellemstrand, norge, 1900-talets andra hälft.

TORBJØRN AFDAL, bänk, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, Norge, 1900-talets andra hälft.

Betsat lövträ. Längd 150, bredd 37, höjd 34 cm.

Slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
2 400
227
248
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
27 maj 10:57
2 400 SEK
26 maj 22:25
2 200 SEK
25 maj 16:56
2 000 SEK
25 maj 11:54
1 900 SEK
24 maj 10:47
1 800 SEK