Möbler Fåtöljer & Soffor
1238193
CARL MALMSTEN & YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer ett par, "Caryngo", ESE-möbler, Vaggeryd, 1955.
Carl malmsten & yngve ekstrÖm, fåtöljer ett par, "caryngo", ese-möbler, vaggeryd, 1955.

Stomme av ek, klädda i svart läder.

Slitage. Repor. Märken. Skador. En stol med spricka.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H5
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
246
269
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 maj 19:58
2 600 SEK
28 maj 19:58
2 400 SEK
28 maj 19:39
2 200 SEK
23 maj 15:55
2 000 SEK
23 maj 8:42
1 700 SEK