Möbler Fåtöljer & Soffor
1238193
CARL MALMSTEN & YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer ett par, "Caryngo", ESE-möbler, Vaggeryd, 1955.
Carl malmsten & yngve ekstrÖm, fåtöljer ett par, "caryngo", ese-möbler, vaggeryd, 1955.

Stomme av ek, klädda i svart läder.

Slitage. Repor. Märken. Skador. En stol med spricka.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
4 000 SEK