1238206
Monica Backström
(Sverige, 1939-2020)
Monica backstrÖm, vas med belysning, glas, kosta boda.

MONICA BACKSTRÖM, VAS med belysning, glas, Kosta Boda

Blåtonad glasmassa med dekor. Signerad 7294010 Kosta Boda Monica Backström Lim.Ed. 425.Höjd 26 cm. Belysning medföljer.

Obetydligt fotnagg.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK