Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1238207
BYSTER, ett par, parian, Gustafsberg, 1800-talets mitt.
Byster, ett par, parian, gustafsberg, 1800-talets mitt.

Kristian IX av Danmark och Louise av Hessen-Kassel. Djupstämplade Gustafsberg. Höjd 33-34 cm.

Bristningar. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
2 000
189
207
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
24 maj 17:26
2 000 SEK
23 maj 14:50
1 000 SEK
22 maj 22:31
500 SEK