Sideboard med tre dörrar fanerat med teak. Benställning av bok. Längd 155, djup 44, höjd 107 cm. Nyckel finns.
Repor. Låsen fungerar ej.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10