Ek, jalusidörr, flertalet små lådor samt dörrpar, längd 76, bredd 54, höjd 163 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken. Trög dörr Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10