Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1238268
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 6 st, "myran", fritz hansen, danmark.

ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Myran", Fritz Hansen, Danmark.

Vitlackerade sitsar. Ben av stål. Sitthöjd 44 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H111
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 18 timmar
6 200
587
641
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
24 maj 21:46
6 200 SEK
22 maj 12:05
6 000 SEK
21 maj 0:16
3 000 SEK
20 maj 22:02
500 SEK