Design Övrigt
1238310
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSSON, Takplafonder, 2 st., "Plafo", Luxus, Osby
Uno och Östen kristianssson, takplafonder, 2 st., "plafo", luxus, osby.

Stomme i vitt trä respektive vit akryl, skärmar i vit akryl. Tre resp fyra ljuspunkter. Diameter 60 respektive 80, höjd ca 11 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR