Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Skåp & Byråar
1238447
SKRIVBYRÅ, 1800-talets början.
SkrivbyrÅ, 1800-talets början.

Fanerad med mahogny. Tre lådor varav en med skrivklaff. Draghandtag och beslag av mässing. Bredd 105, djup 53, höjd 90 cm.

Skador. Lagningar. Dekorbortfall. Delar saknas. Lösa sdelar medföljer. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H155

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)