Möbler Speglar
1238451
SPEGEL, 1800-talets slut.
Spegel, 1800-talets slut.
Spegel, 1800-talets slut.
Spegel, 1800-talets slut.
Spegel, 1800-talets slut.

Förgylld och bronserad spegel med pastellagedekor. Tredelat glas. Höjd 289, bredd 135 cm.

Dekorbortfall. Delar saknas. löst glas.

Utropspris
10 000 SEK