Belysning Taklampor
1238472
AMPEL, 1900-talets senare del.
Ampel, 1900-talets senare del.

Glas och mässing. För ett ljus. Diameter 25. Höjd 45 - 68 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
170
186
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
29 maj 12:26
1 800 SEK
27 maj 10:24
1 500 SEK
26 maj 10:38
1 000 SEK