Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Taklampor
1238490
TAKLAMPA, 1900-talets senare del.
Taklampa, 1900-talets senare del.

Stomme av mässing, behängd med prismor. Sex elektrifierade ljuspunkter. Diameter 41, höjd 30 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 3 timmar
500
47
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 maj 4:14
500 SEK
27 maj 4:14
300 SEK